Kategori: Sağlık

Penis Pompası Ne Kadar Süre Kullanılmalı?

Penis pompasını aldınız eve bir kutu geldi açtınız içeriğini ve içinde kullanımıyla ilgili bir bilgi yer almıyor. Bu tip durumlarla karşılaşmamınız için bizi tercih edebilirsiniz ancak iş işten geçtiyse bu yazımız size kısmen faydalı olacaktır. Penis pompası doğru teknikler ile kullanıldığında ve doğru süre tamamlandığında sonuçlar veren bir cihazdır. Fazla kullanımı ya da eksik kullanımı alacağınız verimi düşürecektir.

Penimajor penis pompaları dışında almış olduğunuz bir vakum cihazını minimum 6 ay süreyle kullanmanız gerekecektir. Trendyol, Hepsiburada, N11 gibi mağazalarda satılan ürünleri siz müşterilerimizin sorusuna cevap vermek adına bizde takip ediyoruz. Pazar yerlerinde satışı gerçekleştirilen ürünler hem sex oyuncağı kategorisinde satılmaktadır hem de Çin menşei olan ürünlerdir. Ürün beraberinde gönderilmiş bir kullanım talimatı varsa talimatı bağlı kalarak 6 ay süreyle kullanınız eğer ürün beraberinde gönderilmiş bir kullanım talimatı yer almıyorsa sitemizde yer alan kullanım talimatına göz atabilirsiniz. Penimajor penis pompasına sahipseniz canlı anlatım videomuza size özel şifre ile beraber buradan ulaşınız.

Penis Pompası Kullanımı Kişiden Kişiye Farklılık Gösterebilir Mi?

Penis pompası kullanıcısının fiziksel özellikleri ne olursa olsun kullanım süreleri veya şekli farklılık göstermeyecektir. Etki süreleri kişiden kişiye farklılık gösteriyor olsa da kullanımı her kişide aynı şekilde olmalıdır. Penis pompası size ciddi bir farklılık sunacağı için kontrollü bir kullanım gerçekleştirmelisiniz.

Penis Pompası Kullanımı Sonrası?

Penis vakum cihazının kullanımı bittikten sonra etkileri kalıcıdır ve geriye dönüş mümkün değildir.

En Kısa Sürede Nasıl Sonuç Alabilirim?

İnternet sitemizde yer alan 7PLUS isimli otomatik penis pompası ürünümüzü incelemeniz konusunda ısrar ediyoruz. 2 aylık kullanımı ve ilk 10 gün itibariyle sonuç veriyor olmasıyla Türkiye’de yer alan penis pompaları içerisinde en kısa sürede sonuç veren tek penis pompası modeli diyebiliriz.

Dünyanın En İyi Penis Pompası Modelleri Hangileridir?

Penis pompası almadan önce bir takım araştırmalar yapmaya başlamışsınızdır. Sağlık söz konusu olduğu için bir çok insan detaylı kontroller yaparak kararlar alırlar. Gerekli uzmanlarla görüşmeler, doktorlardan fikirler almalar bunlardan yalnızca bir kaçıdır. Doktorlar, uzmanlar problemlerinizin çözümünde penis pompası tavsiye ederken sizlere en iyi penis pompasını kim tavsiye edecek? Amerikan üretimi olan ve yine Amerikan markasının Türkiye temsilcisi olan PeniMajor size doğru danışmanlık yapabilir.

2022 Nisan ayı itibariyle sadece penis pompası alanında 11 yıllık tecrübemize güvenecek olursanız size bir takım detaylı tecrübelerimizi aktarıp değerlendirmenize sunabiliriz.

Penis pompası alırken dikkat edeceğiniz en önemli nokta satın alacağınız internet sitesinin güvenirliliği. İyi ve etkili bir penis pompası araştırması yaparken paket elinize ulaştığında içi boş bir kutu ile karşılaşmak büyük bir hayal kırıklığına sebep olacaktır. Öncelikle alışveriş yapacağınız internet sitesinin bir iletişim sayfası olduğundan emin olun ve çok daha önemli detay daha çalıştığı kargo şirketi. Eğer bu şirket PTT veya Aras Kargo ile anlaşmalı ise ve kargo gönderiyorsa çekinmekte haklısınız. PTT Kargo ve Aras Kargo taşıdıkları içerikle çok ilgilenmedikleri için dolandırıcılar tarafından sürekli olarak tercih edilir ve dolandırıcılar tarafından suiistimal edilir. Bu kargoyla ısrarla gönderim yapmak isteyen firma veya kişilerden sizde ısrarla şeffaf kargo isteyiniz. Türkiye’de internet alışverişlerinin %20 si memnuniyetsizlik ile sonuçlanıyor. Bu konuda ne kadar önlem alınırsa alınsın kesinlikle kullanıcılar dikkatli olmak zorundalar.

Pazaryerlerinde satılan penis pompalarına fazlasıyla dikkat ediniz. Steril ürün kategorisinde değerlendirildiğinden teslim alınan veya alınmayan tüm penis pompası kargolarının iade talepleri doğrudan red edilmektedir. Gözlemlerimiz sonucunda birbirine benzeyen penis pompaları Çin üretimi olduğundan uzak durmanız tavsiye edilir.

En iyi penis pompası, gerçekten Çin üretimi olmayan penis pompalarıdır. Amerikan malı penis pompaları tüm sağlık gerekliliklerini karşılayarak üretilmektedir. 2 yıl garanti verilen, vakum gücü iddialı pompaları kullanmanız gerekmektedir.

Neden Çin Malı Penis Pompalarından Uzak Durulmalı?

Çin’de hala bu tip ürünlerin üretimleri bir standarda bağlanmadığından ve doğrudan ihraç malzemesi görüldüğünden insan sağlığına doğrudan olumsuz etkileri olabilmektedir. Bir takım düzelmeler beklediğiniz penis pompasının kullanımı pişmanlıkla sonuçlanabilir.

Otomatik Penis Pompası Alırken Bilinmesi Gerekenler

Penis pompası almadan önce çeşitli araştırmalar yapıp bütçeniz ile doğru orantılı şekilde en iyisini almak istediğinizi biliyoruz. Hem fiyat olarak makul, hem de tam otomasyon özelliklere sahip bir penis pompasına nasıl sahip olacağınız konusunda alanında uzman kişilerce yazılmış bu makalemize göz atmanızı tavsiye ederiz.

Penis pompası alanında yenilikleri takip edenler, araştıranlar tam otomatik penis pompası seçeneklerinin en iyisi olduğunu bilirler. Her şeyde olduğu gibi otomatik penis pompası kategorisinde kaliteli, orta kaliteli ve kalitesiz modeller mevcuttur.

İşe Yarayan Otomatik Penis Pompası Seçimi: Düz vakumlama sitemi yapan otomatik modeller maalesef diğer modellerden bir farkı yoktur. Sürekli vakumlama yapar ve nerede hangi basıncı uygulayacağıyla ilgili bir kiti bulunmaz. Sıradan, basit bir otomatik penis pompası aldığınız taktirde klasik bir modelde uğraştığınız gibi uğraşmanız gerekecektir.

CE Onayı: Almış olduğunuz penis pompasının kesinlikle CE sertifikası olmalıdır. Bu sertifika sizin cildinizde tahrişe sebep olmayacağı anlamına gelir. Bizim uyarılarımız ile bilinçlenen müşteriler farklı satıcılara bu onayı sorduğunu ve o satıcılar tarafından onaylı olduğu yanıtının verildiğini biliyoruz. Maalesef gerçek değil, Türkiye’de CE onayına sahip penis pompası modellerini sadece biz satıyoruz.

Çin Malı Penis Pompaları: Lütfen Çin malı modellerden uzak durun, her şeyin ucuzunu üreten Çin şaşılacak fiyatlara penis pompası üretirken sağlığınızı hiçe sayıyor. Ufak meblağlar için sağlığınızı riske atmayın.

Güvenilmez Siteler: Örneğin PeniMajor.com.tr marka tescilli bir internet sitesidir. TR uzantısı bunun ispatıdır. Bugün sizi kandırmak için kurulmuş, tuhaf uzantılara sahip, tek iddiası ucuzluk olup farklı ürünler gönderen sitelerden uzak durun.

Tüm bu detaylara değinirken aslında internette fotoğraf olarak gördüğünüz ürünlerin elinize tıpkı internet sitelerinde sipariş verdiğiniz ürün olduğundan emin olmalısınız.

İnternette Gördüğünüz Otomatik Penis Pompası İle Gelen Pompa Aynı Değil Mi?

Öncelikle güven problemi duyduğunuz firmalardan uzak durmanızı tavsiye ederiz. Örneğin biz müşterilerimizin gönlünü rahatlatabilmek adına ürünle ilgili videolar, kendi ofisimizde veya depomuzda çekilmiş fotoğraflar paylaşmaktayız. Eğer müşterimiz dilerse ona şeffaf kargo seçeneği de sunabilmekteyiz.

İnternet siparişlerinin %99’u kargolar aracılığıyla gerçekleştiği için bazı kargo şirketleri dürüst bir ticaret olabilmesi için önlemler alırken bazı kargo firmaları sadece verilen paketi taşır ve parasını alır.

Yurtiçi Kargo – MNG Kargo: Kesinlikle kapıda ödeme sözleşmesi yaptığı müşterilerden dürüst ticaret gerçekleştireceğine dair taahhüt alan bir kargo firmalarıdır. Bu firmalar tarafından getirilmiş bir siparişinizde dolandırılma olasılığınız düşüktür yine de sorun yaşarsanız ilgili kargo şubesine gidip tutanak tutup ücretinizi iade alabilirsiniz.

Aras Kargo: Sadece paketi taşır ve içerikle ilgilenmez.

PTT Kargo: İnternet dolandırıcılarının gözdesi diyebiliriz.

 

Yazımız güncellenecek..

Penis Pompası Jelsiz Kullanılır Mı? Hangi Jeller İle Kullanılmalıdır?

Penis pompası yapısı gereği penise temas etmektedir. Silikon yapısı cilt dostu bir malzemeden üretilmiş olması sağlıksız sürtünmeyi ortadan kaldırabilmektedir ancak yinede penis pompası ile size gönderilen jel ile kullanım hem işinizi kolaylaştırır hemde oluşabilecek tahrişe de engel olmaktadır. Penis pompası beraberinde kullanılacak olan jellerin su bazlı jeller olması gerekmektedir. Kaygan bir yapıya sahip olmayan kremler konforunuzu bozacaktır. Kullanım esnasında tavsiye ettiğimiz Penimajor jel ve Titan Gold isimli kremleri ürünlerimizin beraberinde göndermekteyiz.

Bu Jellerin Etkileri Olur Mu?

Hangi jel olursa olsun, ürün beraberinde kullanacağınız kremler işinizi sadece kolaylaştırmaktadır. Takviye değildir, kayganlaştırıcı olması dışında bir etki göstermez. Dünya üzerinde penise doğrudan etkisi bulunan bir jel yoktur.

Penis Pompası ve Jel Nasıl Kullanılmalıdır?

Kullanıma geçmeden önce tavsiye üzerine silikon başlığa veya penise sürülür. Fazla sürmenizin bir anlamı yoktur. Unutmayın ki bu jeli kullanmaktaki amacımız peniste oluşabilecek tahrişe ve kızarıklığa engel olmaktır.

Jel Kullanılmadığı Taktirde Oluşabilecek Durumlar

  • Penis genital bölgede geçici kızarıklık.
  • Penis pompası veriminin düşmesi.
  • Penis pompası vakum gücünün tam karşılığını alamama.

Oluşacak kızarıklık kısa sürede normale dönecektir, herhangi bir şişlik durumunda buz kompresi uygulayabilirsiniz.

Penis Pompası Nedir? (Detaylı Bilgi)

Penis pompası genel hatlarıyla erkekler için tasarlanmış ve kullanan kişileri mutlu etmeyi amaçlayan genellikle medikal üretim penis bakım kategorisinde değerlendirilecek bir üründür. Egzersiz yöntemi ile hedefinize 2-4 ay arasında ulaşmanızı sağlar. Almış olduğunuz sonuçları kalıcı hale getirmek için ürünlerin yanında gönderilen kullanım talimatı dışına çıkmayınız. Bilimsel olarak işe yaradığı laboratuvar ortamında kanıt edilmiş bir alettir.

Penis Pompası keşfi 18. yüzyıla kadar dayanır. Bir mucit tarafından farklı bir amaç için ortaya konmuş olsa da günümüzde genellikle kendisini yetersiz ve mutsuz hisseden erkekler tarafından sıklıkla kullanılır. Tüm bunların dışında daha fazlasını isteyen erkekler tarafından da sık sık tercih edilir. Sadece erkeklerin talep ettiğini söylemek yanlış bir analize sebep olabileceği için bir çok kadın sevgilisine, nişanlısına, eşine özetle partnerine de kullanması için almaktadır. Eğer iyi bir penis pompası aldığınızda olumsuz bir sonuç almanız zordur.

Penis Pompası Benim İçin Uygun Mu?
Daha önce uzvunuzla ilgili bir ameliyat geçmişiniz yoksa bir yaş sınırlaması olmaksızın penis pompasını kullanabilirsiniz. Ameliyat olan kişiler durumu doktoruna danışarak değerlendirme yapmaları daha sağlıklı bir süreç yönetimi için uygun olur. 18 yaş üstünde herkesin kullanımına uygundur.

Etkileri Ne Zaman Başlar?
Egzersizler sonrasında etkilerini kısa bir sürede görmeye başlarsınız. Kalitesinden emin olduğunuz bir vakum pompası 10 gün içinde etkilerini hissettirir. Gözle görülür farklılık başlarken partneriniz tarafından da övgü almaya hazır olun.

Penis pompası, sizi mutlu etmek için tasarlanmış tarafımızca Amerika’dan PeniMajor markasıyla ithal edilmiş Dünyadaki en sağlıklı seçenektir. Diğer tüm uygulamalar hap, krem vb. para ve zaman kaybınıza yol açar.

Penis Pompası Eczanelerde Satılır Mı?

Penis pompası alırken eczaneden gidip görüp almak ihtiyacı duyuyor olabilirsiniz veya eczaneden bişey almak sizi kendinizi daha güvende hissettiriyor olabilir. Bu yazımızda tüm gerçekliğiyle eczanelerde yer alan penis pompaları ve internetteki penis pompalarını değerlendirmeye aldık. Penis pompasının eczanelerde satıldığını merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam ediniz.

Penis pompası reçete gerektirmeden satışı yapılmaktadır. Bir doktor tarafından reçete edilebilir, tavsiye edilebilir ancak ücreti devlet (ssk, bağkur vb kurumlar) tarafından ödenmeyen bir medikal üründür. Son dönemlerde penis pompasından iyi dönüşler alınmasıyla beraber çok daha fazla ilgi artmış popüler bir duruma gelmiştir.

Penimajor marka penis pompasını 2020 itibariyle eczanelere satışını yapmayı kestik. Eczanelerde fahiş fiyat üzerinden satış yapılıyor olması hem bizim itibarımızı zedeledi hemde bir çok kişiyi mağdur etti. Vakum pompayı ilk olarak eczaneden alan kişi ardından kullanım talimatına bakmak ya da farklı bir sebepten dolayı sitemize girdiğinde sitemizdeki fiyatlar ile karşılaşıp şok olmaktaydılar. Eczanelerde ECO modelimizi 279TL’den UPBAR modelimizi 399TL’den ve otomatik 7PLUS modelimizi de 650TL’den sattıklarını çokça duyduk. Ürünlerimizi gönderdikten sonra satış fiyatlarınında takipçisi olamadığımız için ürün dağıtım bayilikleri sonlandırarak çözüm olabildik.

Diğer seçenekler ile ilgili eczaneler Çin malı penis pompası satmanın getirmiş olduğu riskleri göze alamayacağından Çin malı ürünlerin satışını yapmamaktadır. Penimajor olarak size bir çok eczanenin sunmuş olduğu olanakları internet sitemizden, videolu, yazılı ve destek ekibimizle canlı destek üzerinden sunmaya çalışıyoruz. Tüm bu olanaklara ek olarak uzun süredir kargonu kapıda önce kontrol et, sonra ödemesini yap avantajıyla eczaneden penis pompası temin etmenizi gerektirecek bir sebep kalmamıştır.

Joy Pump Amerikan Penis Pompası Modeli Fiyatı

PeniMajor markasının 2020 öncesi satışını yapmış olduğu Joy Pump internetteki videolarından dolayı oldukça meşhur bir ürün. Ürünün kalitesi, problem çıkarmaması ve kullanan kişilerin memnun kalmaları sebebiyle en çok sattığımız modellerden birisi olmayı başarmıştır. 2020 itibariyle Joy Pump isim değişerek ECO ismini almıştır.

%98,4 Memnuniyet Oranı: Joy Pump kullanım oranı ve yaş skalası yüksek olmasına rağmen neredeyse tüm kullanıcılarını memnun etmeyi başarmış bir üründür.

Amerikan Malı: Diğer modellerimiz gibi bu modelimizde Amerikan malıdır ve piyasada satılan Çin malı gibi ürünlere benzemez. Elinize aldığınızda ürünün kalitesini rahatlıkla hissedersiniz.

Hayallerinize Ulaşın: Derdinizi biliyoruz ve bu yüzden kafanızdaki ulaşmak istediğiniz rakamlara sizi biz ulaştırabiliriz. Bu sayede Joy Pump penis pompası oldukça etkili sonuçlar ortaya koyar.

Silikon Başlıklar: 4 aylık kullanım süresince size yetecek kadar başlığı size gönderiyoruz. Silikon başlık yanında genellikle masturbatör amaçlı kullanımı sağlanan vajina başlıkta yanında hediye olarak tarafınıza gönderilir.

Hediye Krem: Ürün beraberinde tarafınıza hediye jel gönderimi yapıyoruz bu jeli kullanım süresi boyunca kullanıma geçmeden önce lütfen kullanmayı unutmayın.

Joy Pump Satış Fiyat: 149TL’dir.

 

Penis Pompası Kaç Ay Kullanılmalıdır?

Penis pompası aldınız ve işe yaraması için kaç ay kullanmanız gerektiğini araştırıyorsunuz! İşte bu yazıyı sizin için hazırladık. Penis pompasının onlarca farklı model grubu olduğu için kaç ay süreyle kullanmanız gerektiği seçimini yapmış olduğunuz penis pompası modeline göre değişiklik gösterir. Öncelikle internet sitemizde satışını yapmış olduğumuz modellerin incelemesini gerçekleştirip sonrasında kaç ay süreyle kullanmanız gerektiğini paylaştık.

penis büyütücü pompa kaç ay kullanılır

ECO Model: Bu modelimiz fiyatı ve geçmişi bakımından en çok tercih edilen üründür. 10 yıla yakın süredir sattığımız bu model sürekli olarak PeniMajor markası tarafından üzerine ARGE çalışmaları yapılan bir modeldir. Sağlam, ekonomik ama diğer modellere nazaran biraz daha fazla zaman gerektirmektedir. 4 ay süreyle kullanmanız gereken ECO penis pompası için günlük 15-20 dakika arasında vakit ayırmanız gerekir.

 

UPBAR Model: Basınç göstergesi sayesinde vakumlama işlemini ekranda görebildiğiniz için etki süresi hem kısadır hemde daha az kullanım gerektirir. 3 ay kullanım gerektiren bu modeli yine kullanım talimatına bağlı kalarak 15-20 dakika vakit ayırmalısınız. 1 ay sonunda gözle görülür etkilerine şahitlik edeceksiniz.

 

7PLUS Model: İşte bu model penis pompası tarihinin en iyi modeli diyebiliriz. Kesinlikle başarısız sonuçlandığı tek bir durum yoktur. Kısa sürede etki etmesi 2 ay gibi bir sürede görevini tamamlıyor olması bir mucize.

 

Diğer Penis Pompalarının Kullanım Süreleri: Özellikle belirttiğimiz detayların başında gelmektedir. PeniMajor penis pompaları genel hatlarıyla öne çıkan en önemli özelliği kullanım sürelerini minimize ederek etkiyi kısa sürede ortaya koymasıdır. Yukarıda değerlendirmesi gerçekleşen penis pompası modelleri 2-4 ay arasında kullanım gerektirirken diğer piyasada satılan penis pompaları 6 ay kullanım gerektirir. Bunu araştırdığınız taktirde sizde rahatlıkla göreceksiniz.

Bal İşe Yarıyor Mu?

Bal işe yarıyor mu? gibi erkeklerin çok fazla merak ettiği bir soruyu penimajor.com.tr olarak daha da detaylandırmak ve bu konuda bilgi sahibi olmak isteyen kişilere yardımcı olmak açısından hapları, kremleri araştırdığımız gibi bal ürününü de araştırdık. Cinsel hayatını renklendirmek isteyen erkekler bal içerikli ürünlere çok fazla talep gösteriyor peki ya istediğini gerçekten alabiliyor mu? Piyasada satışı yapılan balların incelemesini çevremizdeki 3 arkadaş üzerinde test ettik ve sonuçlarını sizinle paylaşmak istedik.

penis büyütücü bal

Teste geçmeden önce ürünler elimize ulaştığında içinde ne olduğuyla ilgili bir takım araştırmalar yaptık ve içeriğini incelerken kimyasal katkı maddeleri olduğunu gördük. Halbuki satışı yapılan alanlarda tamamen organik olduğu yazılarak satışa sunulmuştu. Bu durum ile karşılaşmak gerçekten bizim güvenimizi sarstı ancak her şeyi göze alarak siz ziyaretçilere doğrulara aktarmak adına testimizi gerçekleştirdik. Balı kullanan kişiler sağlığı yerinde ve genç kişilerde yaş aralıkla 25-35 olarak özellikle belirlemiştik. Sağlık açısından bir probleme sebep vermemek adına özellikle bu yaş aralığı olmalıydı.

Bal Kullanan Kişilerde Etkileri:

Bahsedilen rakamlar gerçekleşmemek ile beraber kullanan arkadaşlarımızda bir takım yan etkilere sebep olmuştur. Bu yan etkileri sizin için sıralamak gerekirse;

Vücutta ve özellikle kulak bölgesinde yanma, mide de rahatsızlık hazım problemi ve genel olarak vücutta bir huzursuzluk hali. Kullanımı bıraktıktan 3 gün sonra bu yan etkiler ortadan kalktı.

Test Sonucunda Gözlemlerimiz (Lütfen Okuyun);

Maalesef insanlar talep gösteriyor diye bir takım firma veya kişiler bu durumdan fırsat elde ederek sadece ticari kazanç odaklı hareket etmişler. Bal kullanım sonunda insan sağlığının hiçe sayıldığı gözlemlenmiştir. Test sonuçlarının tarafsızlığıyla ilgili şüpheleriniz varsa bir uzmana danışıp hareket etmenizde fayda olacaktır. Dünya Sağlık literatüründe bu durumu araştırmak istedik ve hiçbir gıda maddesinin istediğimiz sonuçları verebileceği işe yarayabileceği konusunda bir veri alamadık.

Bu konuda uzmanlarımızdan destek almak için internet sitemizde yer alan canlı destek bölümünü kullanabilirsiniz.

Jumbo Pump Man Penis Pompası Nedir?

Jumbo penis pompası hakkında son dönemlerde siz ziyaretçilerimizden yoğun bir şekilde bilgi içerikli bir yazı talebi aldık ve detaylarını sizin için araştırdık. Ürünün satışı internetten sosyal medya mecraları kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Facebook bu satış alanlarında en iddialı bölgedir. Bir çok Facebook kullanıcısının karşısına reklam olarak Jumbo Pump şeklinde görseller çıkmaktadır. İddialı reklam tarzları ve güzel görselleri karşısında insanları kendine çekebiliyor. Otomatik penis pompası olarak satışı gerçekleştirilen Jumbo Pump bir çok şikayete de sebep olabiliyor.

Jumbo Pump Man penis pompasının satış fiyatı 199TL ancak bu ilgi çekici ve şüphe uyandıran bir fiyat aralığı. Ürün hem otomatik şarjlı bir modelken bu fiyattan satılıyor olabilmesi gerçeği yansıtmıyor. Jumbo Pump şikayet adı altında çağrı merkezimize her gün 3-4 kişi Jumbo Pump sipariş verdiğini ancak gelenin gazete kağıdı, salatalık gibi şeyler olduğu konusunda şikayetlerini bize iletiyorlar. Şikayetler karşısında inanın biz birşey yapamıyoruz, konunun bizimle bir ilgisi yok.

İnternette Güvenli Alışveriş Yaparken Dikkat Etmeniz Gereken Konular
* PTT Kargo üzerinden gelen kargoları kabul etmeyin. Firma olması gerekmeksizin PTT kargo üzerinden bir çok kişi sipariş gönderebildiği için durum suistimal ediliyor.
* Kargoyu açıp bakıp teslim alacağınızı sipariş verirken yetkiliye bildirin.
* Kargonun açılmasına izin vermeyen firmalardan uzak durun.
* Fiyata dikkat, çok cazip bir fiyat karşınıza çıkıyorsa uzak durun.
* Sabit bir internet sitesi adresi olmayan firmalardan alışveriş yapmayın.

Dijital Şarjlı Otomatik Penis Büyütücü Pompa