Video

Penis pompası hakkında sık sorulan sorular ile ilgili hazırlamış olduğumuz videoyu aşağıda izleyebilirsiniz.

En sık aldığımız sorulardan birisi işe yarayıp yaramadığı ile ilgili olmaktadır. Tüm penis pompaları işe yaramaz. Piyasada işe yararlığı ispat edilmiş penis pompası sayısı çok azdır. PeniMajor markası olarak işe yararlığı ispatlanmış, sağlıklı penis pompası modellerinin satışını yapıyoruz. 2020 yılı itibariyle Türkiye’de PeniMajor markasının satışının 9. yılı tamamlanmış oluyor.

Genelde müşterilerin kafasının karıştığı noktalardan birisidir. Eco penis pompası modelimiz 4 ay kullanılır. Basınç göstergeli UPBAR isimli modelimiz 3 ay ve otomatik 7PLUS isimli modelimiz ise 2 ay kullanım gerektirir.

Öncelikle biz işe yararlığı ispat edilmiş modellerin satışını gerçekleştiriyoruz. Eco model ilk etkisini 2 ay gibi bir süreçte belli ederken UPBAR isimli modelimiz üzerindeki basınç göstergesi sayesinde size doğru vakumu uygulattığı için 30 gün içinde etkilerini gösterir. Daha özel bir ürün olan 7PLUS isimli ürünümüz ise Avrupa’da üstün başarı ile ödüllendirilmiş ve içindeki akıllı vakum kiti sayesinde gerekli basınç oluştuğunda havayı keser ve gerekirse fazla basıncı tahliye eder. Genel farklar bunlardan ibarettir.

Genel olarak bir gün arayla 15-20 dakika arasında set sürelerine göre uygulama gerektirir. Kullanımıyla ilgili internet sitemizde gerekli yazılı açıklamalar mevcut ancak konunun daha iyi kavranmasıyla ilgili satın alan müşterilerimiz için hazırladığımız videolu kullanım talimatı bulunmaktadır. Bu kullanım videosuna internet sitemiz üzerinden ürün beraberinde yolladığımız şifre ile ulaşabilirsiniz.

Süreç tamamlandığında almış olduğunuz sonuçlar kalıcıdır. Bir geriye dönüş ihtimali şuana kadar hem yazılı rapor edilmemiştir hemde satış süresinde bize bu şekilde bir geri bildirimde bulunulmamıştır.

Bu soruyu ürünler arasındaki farklardan bahsederken cevaplamıştır. Tekrardan detaylandırmadan ECO model 2 ayda, UPBAR isimli model 1 ayda ve 7PLUS isimli model 10 günde etkilerini gösterir.

İnternet ortamında bu soruyu çok normal karşılıyoruz. Bu konuyla ilgili çektiğimiz videolar, kapıda kontrol ederek teslimat seçeneğimiz iletişim bilgilerimizin sitemizde yer alması ve en önemlisi para iade garantisi sunuyor olmamız bizi rakiplerimiz arasında güvenilir kılıyor. Ayrıca size tavsiyemiz internet sitesi adres uzantısı .com ve com.tr dışında sitelerden alışveriş yapmamanız olur. Ayrıca yine telefon iletişim numaraları 0552 ile başlayan değişimi kolay ve hızlı telefon numaralarından alışveriş yapmamanız paranızı çöpe atmanıza engel olur.

Tüm ürünlerimizde para iade garantileri mevcuttur. Üretici ile yaptığımız anlaşma gereği müşteri ürünü iade etmek istediğinde firmamız ile iletişime geçmesi yeterlidir. Ürünlerimize olan inancımız gereği bu uygulamayı başlatmış bulunuyoruz.

Öncelikle piyasada satışı yapılan ürünlerden çok daha iyilerini sitemizde sergiliyoruz. Gerek malzeme kalitesi, gerek sertifikaları, gerekse de satış sonrası desteği gibi faktörler PeniMajor markasını Türkiye’nin açık ara en iyi markası haline getiriyor. Bizim satışını yaptığımız modeller arasında en iyisi 7PLUS isimli modelimizdir.

Sağlıklı ve işe yarar bir süreç geçirmeniz için üretim koşulları ne olduğu belli olmayan Çin malı ürünlerden uzak durmanızda fayda var. Penimajor markası Amerikan standartlarında üretilen cilt dostu malzemeden üretildiğinin ispatı olan CE sertifikasına sahiptir. Avrupa’da ve Amerika’da aynı anda satış izni olan bir üründür.